Obec Horní Lhota
obecHorní Lhota

Výsledky

VÝSLEDKY SOUTĚŽE V PLAVÁNÍ NA 100 m

Jako každoročně zahájila ,v sobotu 29.1.2011, soutěž v plavání naši sportovní soutěž letos pod novým názvem VESNICKÉ SPORTOVNÍ HRY. Uvádím ji jako už 16. ročník, i když je to vlastně 1. Ale těch uplynulých 15. let nelze přeskočit!

Pořadatelé z Krásného Pole odvedli opět výbornou práci, závod měl rychlý spád, k žádným protestům nedošlo. Vyvrcholením byla opět poslední rozplavba v níž startovali tři nejlepší podle výsledků z loňského roku ( ale bez prvních dvou Dolby a Matery ) a zvítězila (už jsme loni upozorňovali na její možnosti) Michell Vokounová z Vřesiny ! V družstvech se na první místo po tříleté odmlce vrátila Vřesina. Dobroslavice při neúčasti sourozenců Materových nenašli náhradu, proto skončili pod bednou. Za povšimnutí stojí neustálé zlepšování se Hlubočce.

Za velký klad první soutěže považuji účast všech deseti obcí.

Zveme Vás na druhou soutěž v kuželkách v sobotu 19.2.2011 do DOBROSLAVIC

Pořadí jednotlivců - plavání 100m volný způsob

1. Vokounová Michell    VR   1:02,5 30            18. Dostál Vítězslav  HB  1:34,6 14


2. Černín Adam              HB   1:03,9 29            19. Hoza Michal        TE   1:34,8 13


3. Marek Petr                  KP    1:06,4 28           20. Holiš Patrik          DL  1:35,4 12


4. Teslík David                DO   1:07,9 27           21. Pretsch Radim     PL  1:35,9 11


5. Kudela Daniel             VR    1:13,5 26           22. Kočur Vladimír    DL  1:36,4 10


6. Sivek Jan                      DO   1:14,2 25           23. Kudrna Viktor      TE  1:36,7  9


7. Babicová Tereza         VR    1:14,7 24           24. Vašut Tomáš       KP  1:37,6  8


8. Dolbová Petra             DL    1:16,1 23           25. Dudek Martin     PP  1:38,9  7


9. Kopřiva Jiří                   VP    1:17,3  22          26. Juchelka Pavel     PP  1:39,0 6


10. Losková Zuzana       VP    1:18,2  21          27. Fistr Rostislav       HL 1:39,9 5


11. Dudková Denisa      VR    1:20,6  XXX        28. Haluska Radim    DO 1:45,6 4


12. Šumný David            VP    1:22,1  20          29. Krayzel Jakub        TE 1:46,4 XXX


13. Hrdina Libor             PL    1:23,0  19          30. Grigarčík Martin   PP 1:55,5 3


14. Biolek Petr                KP    1:26,7  18          31. Marek Josef           VP 2:07,6 XXX


15. Kudrna Šimon          TE    1:29,2  17          32. Parýzek Vladimír  HL 2:09,4 2


16. Dostálová Andrea    HB   1:30,5  16          33. Kubiczková Kamila HL 2:09,6 1


17. Rosypal Dušan          PL    1:31,2  15


 

Výsledky 1.soutěže – plavání        Celkové výsledky po  1. soutěži

OBEC                       součet bodů                   Body do VO                   OBEC                    Body


1. Vřesina                30 + 26 + 24 = 80           10                                   1. Vřesina             10


2. Velká Polom       22 + 21 + 20 = 64            9                                    2. Velká Polom     9


3. Hlubočec            29 + 16 + 14 = 59             8                                   3. Hlubočec           8


4. Dobroslavice      27 + 25 +  4 = 56              7                                   4. Dobroslavice    7


5. Krásné Pole        28 + 18 +  8 = 54              6                                   5. Krásné Pole      6


6. Plesná                 19 + 15 + 11 = 45             4                                   6. Plesná                4


7. Těškovice           17 + 13 +  9 = 39               3                                   7. Těškovice          3


8. Pustá Polom      7 +  6 +  3  = 16                 2                                   8. Pustá Polom     2


9. Horní Lhota       5 +  2 +  1  =  8                   1                                  9. Horní Lhota       1


10. Dolní Lhota     diskvalifikována                                                     10. Dolní Lhota     0


 

Výsledky soutěží 2015

Přespolní běh

Přespolní běh.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 303,6 kB
Vloženo: 2. 8. 2020

Badminton

Badminton.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 260,84 kB
Vloženo: 2. 8. 2020

Stolní tenis

Stolní tenis.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 296,41 kB
Vloženo: 2. 8. 2020

Kuželky

Kuželky.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 351,96 kB
Vloženo: 2. 8. 2020

Sálová kopaná

Sálová kopaná.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 146,91 kB
Vloženo: 2. 8. 2020

Výsledky soutěží 2011

Střelba ze vzduchovky 2011

Střelba ze vzduchovky 2011.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 142,71 kB
Vloženo: 2. 8. 2020

Sálová kopaná 2011

Sálová kopaná 2011.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 86,07 kB
Vloženo: 2. 8. 2020

Lukostřelba 2011

Lukostřelba 2011.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 96,39 kB
Vloženo: 2. 8. 2020

Nohejbal 2011

Nohejbal 2011.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 313,79 kB
Vloženo: 2. 8. 2020

Volejbal 2011

Volejbal 2011.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 213,29 kB
Vloženo: 2. 8. 2020

Stolní tenis 2011

Stolní tenis 2011.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 227,93 kB
Vloženo: 2. 8. 2020

Kuželky 2011

Kuželky 2011.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 280,24 kB
Vloženo: 2. 8. 2020

Badminton 2011

Badminton 2011.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 263,27 kB
Vloženo: 2. 8. 2020

Aktuálně

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie